2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Sarbinowo
Dodane 09 kwietnia 2024

Zatrudnię kucharza. Praca cały rok

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sarbinowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Restauracja "Al Mare-Sarbinowo" - Oferta Pracy: Kucharz

Jeśli kochasz gotować i chcesz dołączyć do zespołu, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Ceniona i znana Restauracja "Al Mare- Sarbinowo" poszukuje doświadczonego kucharza, który pomoże nam kontynuować tradycję serwowania wyjątkowych dań inspirowanych smakami naszego morza .

Główne obowiązki:

  • - Przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi szefa kuchni.

  • - Zachowanie standardów jakości i estetyki w prezentacji dań.

  • - Współpraca z zespołem kuchennym w przygotowywaniu menu.

  • - Pomoc w kontrolowaniu zapasów i zamówień surowców.

Wymagania:

  • - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • - Pasja do gotowania i chęć nauki nowych technik kulinarnych.

  • - Umiejętność pracy w zespole.

  • - Odpowiedzialność i zaangażowanie.

  • ⁃ prawo jazdy kategoria B

Oferujemy:

  • - Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy.

  • - Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

  • - Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb.

  • - Możliwość pracy w zespole z pasją do kulinariów.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i tworzyć wyjątkowe smaki, prześlij swoje CV.

Dołącz do nas i wspólnie podbijajmy podniebienia naszych Gości!

Lokalizacja

Sarbinowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Sarbinowo
ID: 890409932