2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubuskie
  6. Kucharz - Sulechów
Dodane 21 maja 2024

Zatrudnię kucharza / pomoc kuchenną

Lokalizacja

Sulechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Restauracja w Hotelu Texicana zatrudni kucharza.

Obowiązki:

  • przygotowywanie dań z zachowaniem najwyższych standardów jakości
  • współpraca w tworzeniu menu a’la carte oraz menu bankietowego
  • tworzenie dobrej atmosfery sprzyjającej pracy
  • dbanie o utrzymanie czystości

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • pasja do gotowania
  • zaangażowanie i elastyczność
  • uczciwe i odpowiedzialne podejście do pracy
  • wysoka kultura osobista i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • gwarancja stałego wynagrodzenia

Zapraszamy do składania CV również obywateli Ukrainy

У ресторані готелю Texicana наймуть шеф-кухаря.

Обов'язки:

приготування страв за найвищими стандартами якості

співпраця у створенні меню a'la carte та банкетного меню

створити сприятливу атмосферу для роботи

дбати про підтримання чистоти

Вимоги:

досвід роботи на аналогічній посаді

пристрасть до кулінарії

відданість і гнучкість

чесний та відповідальний підхід до роботи

висока особиста культура та увага до деталей

Ми пропонуємо:

дружня робоча атмосфера та партнерські відносини

стабільне працевлаштування на підставі трудового договору

гарантія фіксованої винагороди

Також запрошуємо громадян України подавати своє резюме

Lokalizacja

Sulechów,

Lubuskie

Lubuskie, Sulechów
ID: 612829156