2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 03 czerwca 2024

Zatrudnię Kucharza/Kucharkę

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z ustaloną recepturą

  • Przygotowywanie potraw z surowych składników

  • Pielęgnowanie i dbanie o stan higieny kuchni i sprzętu kuchennego

  • Przygotowywanie składników do potraw, takich jak siekanie, krojenie, obieranie warzyw i mięsa

  • Przechowywanie surowych składników w odpowiednich warunkach

  • Ścisła współpraca z zespołem kuchennym

  • Dbałość o estetyczny wygląd podawanych dań

  • Zachowanie odpowiednich standardów jakościowych i higienicznych

  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy w kuchni

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy jako kucharz/kucharka w restauracji lub hotelu

  • Umiejętności przygotowywania różnorodnych potraw zarówno kuchni polskiej, jak i międzynarodowej

  • Znajomość zasad HACCP i standardów sanitarnej obsługi produktów spożywczych

  • Kreatywność w eksperymentowaniu z smakami i prezentowaniu potraw

  • Umiejętność pracy w zespole i szybkiego reagowania na zmieniające się sytuacje

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem oraz zapasami produktów

  • Odpowiedzialne podejście do pracy i dbałość o jakość podawanych dań

  • Gotowość do pracy w elastycznym grafiku, w tym weekendy i święta

  • Wykształcenie gastronomiczne lub kursy i certyfikaty potwierdzające umiejętności kulinarne

To oferujemy

  • Elastyczny grafik

  • Możliwość rozwoju

  • Szkolenia

  • Praca w młodym zespole

Kontakt:

Karolina 50*******04

Michalina 51*******67

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 919550924