2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Krzyki
Dodane 23 maja 2024

Zatrudnię kucharza do nowo powstającej restauracji

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Do nowo powstającej restauracji we Wrocławiu - planowane otwarcie koniec czerwca/początek lipca bieżącego roku - poszukujemy osoby na stanowisko Kucharza.

Miejsce pracy: Wrocław, Brochów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie dań zgodnie z recepturami

  • Dbałość o najwyższą jakość serwowanych dań jak i półproduktów

  • Współtworzenie nowych dań

  • Dbanie o porządek na kuchni, opis produktów, pilnowanie dat produktów zgodnie z zasadą FIFO

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Pasja do gotowania

  • Chęć pracy przy tworzeniu nowego miejsca na kulinarnej mapie Wrocławia

  • Entuzjazm i pozytywne nastawienie

  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności (28-32 zł/h netto)

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 918664164