2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Włocławek
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnię kucharza

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis stanowiska: Restauracja Warszawska 8 Food&Friends we Włocławku poszukuje doświadczonego kucharza,( ale też nie do końca bo to zaangażowanie się dla nas liczy), który chciałby dołączyć do naszej zgranej ekipy w nowoczesnej restauracji. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie to kluczowa cecha, ale równie ważne jest dla nas zamiłowanie do gotowania oraz otwarte podejście do nauki nowych umiejętności.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku restauracyjnym

  • Kreatywność w przygotowywaniu potraw

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i gotowość do nauki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w nowoczesnej kuchni z wysokiej jakości składnikami

  • Elastyczny grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

Jeśli jesteś pasjonatem/pasjonatką kulinariów, gotowania i chciałbyś/chciałabyś być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Do zobaczenia w kuchni ;)

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 912749213