2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Osielsko
Dodane 24 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy w biurze rachunkowym

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osielsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Kancelaria Rachunkowa Kobierowska od 13 lat działa w Osielsku oraz gminie Osielsko, Dobrcz, Koronowo, Świecie oraz Bydgoszcz. Specjalizujemy się w obsłudze spółek zoo oraz w księgowości dla Lekarzy.

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie dokumentów finansowych na pełnej oraz uproszczonej księgowości

  • Weryfikacja dokumentów zakupu pod względem formalnym i rachunkowym

  • Rejestracja dokumentów zakupu w elektronicznym systemie obiegu dokumentów

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych

  • Sprawdzanie prawidłowości rozliczeń podatkowych

  • Rozliczenia z Urzędem Skarbowym

  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i księgowych

  • Kontrola zapisów na kontach księgowych

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i analiz

  • Współpraca z Audytorami i Urzędnikami przy przeprowadzonych kontrolach finansowej, podatkowych.

  • Kontakt z Klientem

  • Doskonalenie procedur księgowych

  • Mile widziana znajomość kadr i płac

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, min. 2 lata

  • Znajomości przepisów księgowych UOR oraz prawa podatkowego PIT, CIT, VAT

  • Umiejętności obsługi programu Comarch ERP OPTIMA

  • Zdolności analitycznego myślenia i samodzielności w rozwiązywaniu problemów księgowych

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

  • Sumienności i skrupulatności w prowadzeniu dokumentacji finansowej

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość)

  • Gotowości do ciągłego doskonalenia umiejętności oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Oczekujemy proaktywnej postawy i otwartości na ciągłą naukę.

  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy. Planowania pracy.

To oferujemy

  • Wsparcie ze strony Zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą.

  • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę dostosowaną do Twoich potrzeb (np: zlecenie, część etatu, praca w nietypowych godzinach)

  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet Multi Sport (dofinansowany przez Pracodawcę)

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medyczna

  • Płaska struktura organizacyjna oraz przyjazna atmosfera z pracy

  • Wsparcie ze strony managerów i współpracowników

Lokalizacja

Osielsko,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osielsko
ID: 903140970