2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Katowice
  7. Obsługa produkcji - Dąbrówka Mała
Dodane 10 kwietnia 2024

zatrudnię Konstruktora do biura w Katowicach

Lokalizacja

Katowice, Dąbrówka Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Track Tec Koltram sp. z o.o. jest firmą, która projektuje i wykonuje elementy stalowej nawierzchni kolejowej takie jak: rozjazdy kolejowe, skrzyżowania torów, podzespoły zamienne i konstrukcje specjalne, a także rozjazdy i skrzyżowania tramwajowe.  Część produkcji trafia na rynki zagraniczne. Cechą produktów jest ich uznana, wysoka jakość będąca efektem przyjętego priorytetu: pełnego zadowolenia partnerów firmy z wyrobów i ze współpracy z firmą Track Tec Koltram sp. z o.o.

poszukujemy

Konstruktora rozjazdów kolejowych i tramwajowych

mile widziani studenci ostatnich lat studiów technicznych

Miejsce pracy: Katowice, Aleja Roździeńskiego

Opis stanowiska:  Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

1.     Projektowanie konstrukcji rozjazdowych i innych urządzeń nawierzchni szynowej;

2.     Dokonywanie modyfikacji i zmian konstrukcyjnych w produkowanych wyrobach;

3.     Przeprowadzanie prób prototypowych;

4.     Opracowywanie założeń techniczno – ekonomicznych dla nowej produkcji;

5.     Prowadzenie uzgodnień technicznych z klientem, Instytucjami Naukowymi i urzędami;

6.     Prowadzenie ewidencji opracowanej dokumentacji konstrukcyjnej i jej archiwizacja

7.     Opracowywanie kart pomiarowych nowych wyrobów nawierzchni kolejowej i tramwajowej.

Wymagania:

1.     Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów kierunek:

·         Projektowanie procesów technologicznych,

·         Obróbka skrawaniem

·         Mechanika i budowa maszyn

·         Transport

2.     Praktyczna znajomość AutoCAD,

3.     Dobra znajomość rysunku technicznego;

4.     Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

Oferujemy:

Pracę w nowoczesnym biurze prężnie rozwijającej się firmy, możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąbrówka Mała
ID: 901983877