2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podkarpackie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Krosno
Dodane 16 kwietnia 2024

Zatrudnię kierownika serwisu samochodowego (samochody ciężarowe)

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnię kierownika serwisu samochodowego (samochody ciężarowe).

Miejsce pracy - Krosno

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa koordynacja pracy serwisu samochodowego, zarządzanie biurem obsługi klienta oraz hala warsztatową,

  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientem,

  • obsługa systemów wspierających obsługę klienta,

  • realizacja standardów w obszarze serwisowym,

  • nadzorowanie realizacji zleceń serwisowych,

  • nadzór nad jakością i terminowością.

    Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe techniczne,

  • znajomość branży motoryzacyjnej - serwis,

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność,

  • zdolności analityczne,

  • prawo jazdy kategorii B

Więcej informacji pod numerem telefonu: 50*****94

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 785310070