2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podlaskie
  6. Zarządzanie produkcją - Łapy
Dodane 16 kwietnia 2024

Zatrudnię kierownika produkcji spożywczej

Lokalizacja

Łapy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład produkcji garmażerki, poszukuje Kierownika produkcji.

Obowiązki:

  • Zarządzanie procesem produkcji w zakładzie - planowanie i realizacja celów

  • Organizacja pracy i zarządzanie zespołem

  • Optymalizacja procesu produkcyjnego oraz zwiększenie efektywności

  • Nadzór nad przestrzeganiem receptur produkcyjnych

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętności zarządcze

  • Umiejętność pracy w zespole i motywowanie pracowników

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Lokalizacja

Łapy,

Podlaskie

Podlaskie, Łapy
ID: 912159956