2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Żelechów
Dodane 17 maja 2024

Zatrudnię Kierownika Magazynu

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żelechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Witam. Zatrudnię Kierownika Magazynu

Kogo szukamy ?

·         Z doświadczeniem na stanowisku Kierownik Magazynu

·         Osoby zaangażowanej.

·         Osoby nastawionej na uczciwą współpracę.

·         Osoby sumiennej, wykonujących powierzone zadania

·         Osoby sprawnej fizycznie, chętnej do pracy.

Twój zakres obowiązków:

·         Odpowiedzialność za optymalizację procesów magazynowych.

·         Kontrola pracy na Magazynie

·         Zarządzanie codziennymi operacjami magazynu, w tym przyjmowaniem, przechowywaniem, kompletowaniem zamówień oraz wysyłką towarów

·         Nadzór nad zespołem magazynowym, w tym rekrutacją, szkoleniem i motywowaniem pracowników

·         Planowanie i optymalizacja przestrzeni magazynowej oraz organizacja efektywnego przepływu towarów

·         Współpraca z działami sprzedaży i logistyki w celu zapewnienia płynności procesów operacyjnych

·         Raportowanie bieżącej działalności oraz analiza efektywności operacyjnej magazynu

Praca wymaga :

·         przede wszystkim zaangażowania;

·         chęci podjęcia stałej współpracy;

·         sprawności fizycznej;

·         umiejętności wykonywania pracy zgodnie z instrukcjami;

Co oferujemy?

o    Stabilne zatrudnienie

o    Sprawdzenie się jako organizator prac i zarządca

o    Codziennie w domu

o    Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas

o    Przyjazna atmosfera pracy

o    pracę jednozmianową

o    PRACA OD ZARAZ !

Ogłoszenie skierowane głównie do mężczyzn ze względu na fizyczny charakter pracy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego numer z ogłoszenia, bądź za pośrednictwem wiadomości OLX. Proszę o przesłanie CV bądź doręczenie osobiście w siedzibie firmy San-Kow sp.j

Lokalizacja

Żelechów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żelechów
ID: 918878780