2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Ochota
Dodane 18 kwietnia 2024

zatrudnię kierownika budowy linii światłowodowej z językiem niemieckim

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma budowlana z okolic Nowego Sącza zatrudni pracownika na stanowisko kierownik prac światłowodowych w Niemczech.

Wymagania:

  • doświadczenie w kierowaniu pracami przy budowie linii światłowodowej (min. 2 lata)

  • umiejętność czytania planów i budowania linii światłowodowej zgodnie z wymaganiami

  • posługiwanie się językiem niemieckim w stopniu bardzo dobrym

  • dobra znajomość standardów budowy sieci światłowodowej

Zadania:

  • współpraca z Inwestorem

  • odpowiedzialność za wykonanie planu okresowego

  • nadzór nad pracownikami, koordynowanie robót

  • wykonywanie i bieżąca kontrola prac budowlanych pod względem zgodności z dokumentacją techniczną, jakościową i przepisami BHP

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Więcej informacji pod numerem 51*******80.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 912621713