2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Bydgoszcz
Dodane 22 maja 2024

Zatrudnię kierowcę kat. C transport art. spożywczych

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Terminal Partnerski Żabka Polska nawiąże współpracę z kierowcą posiadającym prawo jazdy kategorii C

Jesteśmy firmą transportową istniejącą na rynku od 22 lat. Prowadzimy Terminal Partnerski dla Żabka Polska Sp. z o. o. Naszym obowiązkiem jest dostarczenie produktów spożywczych do sieci sklepów Żabka w województwie kujawsko-pomorskim. Z racji na stabilnego i godnego zaufania partnera biznesowego jakim jest Żabka i my możemy zaoferować naszym pracownikom stabilność zatrudnienia oraz dobre warunki pracy. Jesteśmy firmą stale rozwijającą się która sukcesywnie powiększa swoją flotę oraz ilość zatrudnionych osób. We współpracy cenimy sobie wzajemne zaufanie, szacunek oraz dokładamy wszelkich starań aby atmosfera wspólnej pracy była miła dla obu stron.

Twój zakres obowiązków:

Dystrybucja towarów spożywczych do sieci sklepów Żabka: załadunek przygotowanego towaru na samochód, dostarczenie go ,,pod sklep” bez wnoszenia. Każdy pojazd wyposażony jest w windę hydrauliczną, każdy z kierowców ma do dyspozycji na wyłączność wózek paletowy z napędem elektrycznym.

Pilnowanie obiegu dokumentów

Terminowość dostaw

Dbanie o stan techniczny i wizualny pojazdu

Nasze wymagania

Prawo jazdy kat. C

Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

Dobre zarobki

umowa o pracę

Stabilne zatrudnienie

Premie świąteczne

Premie sezonowe

Premie za obecność

Premie za staż pracy

Samochody o ładowności 12 paletowe, 15 paletowe bądź 18 paletowe.

Codzienne powroty do domu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 60*****18

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 828305562