2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Bąków
Dodane 19 maja 2024

Zatrudnię kierowcę kat. C+E chłodnia lub ruchoma podłoga

Lokalizacja

Bąków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Daltrans zatrudni kierowców kategorii C+E na trasy międzynarodowe - naczepa chłodnia oraz trasy krajowe ruchoma podłoga.

Zapewniamy:

  • stabilne, wypłacane na czas wynagrodzenie

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży

  • samochody wyposażone w automatyczne urządzenia do poboru opłat drogowych

  • pojazdy wyposażone w system telematyczny, GPS,

  • samochód przypisany do kierowcy

  • profesjonalne zaplecze serwisowe: warsztat, serwis opon, stacja paliw

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

  • kierowanie pojazdem oraz czynności związane z załadunkiem rozładunkiem

  • nadzór nad powierzonym ładunkiem

  • zgłaszanie wszelkich rozbieżności odbiegających od zlecenia

  • przestrzeganie procedur w miejscach załadunku/ rozładunku

  • dbanie o czystość i stan techniczny taboru, zgłaszanie awarii, problemów oraz inne obowiązki związane z wykonywaną pracą

Wymagamy:

  • prawo jazdy C+E lub kat. D

  • karta do tachografu cyfrowego

  • świadectwo kwalifikacji

Lokalizacja

Bąków,

Śląskie

Śląskie, Bąków
ID: 899049477