2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Fabryczna
Dodane 11 kwietnia 2024

Zatrudnię Kierowcę Kat. C

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma z 15 letnim stażem, dobrze funkcjonująca, szuka solidnego kierowcy.

Oferujemy :

umowa stała, na pełny etat - 6000 na rękę zł

wcześniejsze przeszkolenie + odzież roboczą,

praca dotyczy dystrybucji lokalnej, Wrocław i okolice

auto z windą i paleciakiem elektrycznym

miejsce pracy Tyniec Mały, parkowanie pod domem jeśli są warunki.

wynagrodzenie zawsze na czas, wysokie zarobki plus premie sezonowe i świąteczne

Oczekujemy:

prawo jazdy kat. C. z kodem 95

zaangażowania i solidności

dbanie o czystość pojazdu

Zadania bieżące:

dostarczanie towaru do punktów zgodnie z ustalonym planem trasy ( palety z towarem zostawiamy przed sklepem, nie rozkładamy i nie pobieramy pieniędzy). Rejon Dolny Śląsk.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 740344656