2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Olsztyn
Dodane 12 kwietnia 2024

Zatrudnię kierowcę kat. B PRZEWÓZ OSÓB

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

W związku z kolejnym już rozszerzeniem floty naszych busów poszukujemy kierowców z terenu Warmii i Mazur ( najlepiej Olsztyn + okolice) do pracy w charakterze kierowcy międzynarodowego kat.B na trasach Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska.

Mile widziane również kobiety

Zadania:

Przewóz osób na trasie Polska - Niemcy - Holandia

Forma pracy:

Stała lub dorywcza ( weekendowa)

Oczekujemy:

- prawo jazdy kat. B (minimum 8 lat)

- doświadczenie w trasach międzynarodowych (min. rok)

- dobra reputacja (niekaralność)

- kultura osobista i miłe podejście do klienta

- dyspozycyjność

- doświadczenie w prowadzeniu busów

- aktualne badania lekarskie i psychotechniczne

Oferujemy:

- wyjazdy w dwuosobowych zespołach

- umowa zlecenie lub o pracę po okresie próbnym, ewentualnie współpraca na zasadzie B2B

- samochód do pracy nie starszy jak 2022 rok

- telefon, nawigacja, karty paliwowe

- regularną wypłatę (miesięczną lub po każdorazowo po kursie)

- praca w miłym zespole

- wsparcie logistyka na każdej trasie przez całą dobę

CV osób zainteresowanych prosimy wysyłać na adres mailowy lub za pośrednictwem OLX

Jednocześnie informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 860450866