2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Bydgoszcz
Dodane 28 kwietnia 2024

Zatrudnię kierowcę KAT. B , kujawsko-pomorskie

Wynagrodzenie

4 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Oferta pracy dla kierowcy kat. B polegająca na dystrybucji towarów na terenie województwa Kujawsko - Pomorskiego. Praca od poniedziałku do soboty. Rozpoczęcie o godz. 4.00 magazyn w Bydgoszczy.

Twój zakres obowiązków:

  • załadowanie przygotowanego towaru na auto

  • rozładunek towaru (w sklepie)

  • dbanie o jakość dostaw

  • dbanie o powierzone auto (porządek i czystość auta, zarówno w środku jak i na zawnątrz)

  • praca zaczyna się w godzinach nocnych 02:00-4:30 i trwa 8h dziennie

Oczekujemy;

  • gotowości do pracy

  • otwartości na współpracę z odbiorcami

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów; prawo jazdy kat. B

  • gotowości do poznania asortymentu i zasad pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w stabilnej firmie

  • płatne nadgodziny, dodatki nocne,

  • pierwszy miesiąc - umowa zlecenie, po czym umowa o pracę na okres 3 miesięcy. Po tym czasie umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • podane wynagrodzenie jest kwotą brutto.

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • możliwość przystąpienie do prywatnego ubezpieczenia

  • możliwość zakupu w niższych cenach produktów z magazynu

  • szkolenie wdrażające

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez OLX z dopiskiem; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Z wybranymi osobami skontaktujemy się.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 849426424