2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Czyżyny
Dodane 23 maja 2024

Zatrudnię kierowcę Kat-B

Wynagrodzenie

4 978 - 6 804 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma specjalizująca się w dostarczaniu artykułów spożywczych poszukuje osoby na stanowisko: Kierowca Kat .B

-aktualnie obsługujemy województwo małopolski, podkarpackie i świętokrzyskie. Zaopatrujemy w towary hotele, restauracje i sklepy spożywcze.

Opis stanowiska :

-realizacja transportów -załadunek i rozładunek towarów

-dbanie o stan techniczny powierzonego samochodu

Czego wymagamy?

-prawo jazdy kat. B

-doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

-sumienności i uczciwości

Co oferujemy ?

-4500zł netto ( na rękę) oraz premię uznaniową za km

-pracę od poniedziałku do piątku

-po zakończeniu pracy powrót pojazdem firmowym do domu

-przyjazną atmosferę w zgranym i doświadczonym zespole

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu: 53*****45 lub składanie aplikacji CV za pomocą "aplikuj" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie stosownej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 Z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 920378311