2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Swarzędz
Dodane Dzisiaj o 11:32

Zatrudnię Kierowca Międzynarodowy C+E - Baza Swarzedz koło Poznania

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Opis

OPIS

Zatrudnię kierowcę kat. CE w ruchu międzynarodowym

Nasza firma działa na rynku usług transportowych od 2000.r. Świadczącą usługi w zakresie transportu towarów na terenie Unii Europejskiej (PL,D,NL,B).

Obecnie poszukujemy kierowcy.

Kierowca C, E w ruchu międzynarodowym

Miejsce pracy: Poznań-DE,NL,BE,Lux

Opis stanowiska:

  • obsługa międzynarodowych tras (Niemcy, Holandia, Belgia)

  • nowoczesna flota (ciągnik siodłowy + naczepa firanka)

  • praca w pojedynczej obsadzie

Wymagamy:

  • prawa jazdy kategorii C+E z kodem 95

  • kartę kierowcy

  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt

  • zaangażowanie, sumienność,

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • auto na wyłączność

  • system pracy poniedziałek- piątek lub 11/3

  • stabilne zatrudnienie - umowy o pracę,

  • rozliczenie w oparciu o obowiązujący pakiet mobilności

  • pracę z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowców,

  • terminowe wypłaty wynagrodzenia.

Zapraszam do kontaktu tel. 60*****65

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 901313334