2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Tęgoborze
Dodane 05 kwietnia 2024

Zatrudnię Kelnerkę/Kelnera- Tęgoborze restauracja Ten-Go Baba

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tęgoborze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czego możesz się spodziewać? Wynagrodzenia na czas, Stabilnej współpracy, Dynamicznej pracy z tabletem w dłoni zamiast notatnika A jeśli jesteś pasjonatem kuchni to możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy od doświadczonego zespołu i dodatkowych szkoleń! Wynagrodzenie: Podstawa + napiwki. Co się przekłada na 4000 - 6000zł (napiwkami dzielą się tylko pracownicy sali)

Obowiązki: Sympatyczna obsługa gości - przyjmowanie zamówień i podawanie gotowych dań. Obsługa kasy fiskalnej (z graficznym systemem POS) Przygotowywanie napoi.

Jeśli jesteś gotowy/gotowa podjąć pracę prosimy o kontakt z pomocą formularza OLX lub zadzwoń i umów się na rozmowę.

Lokalizacja

Tęgoborze,

Małopolskie

Małopolskie, Tęgoborze
ID: 877653587