2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Świeradów-Zdrój
Dodane 13 maja 2024

Kelnerka / Kelner w nowym bistro

Wynagrodzenie

4 800 - 6 000 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kelner/Kelnerka / Barista / Obsługa Klienta (Bistro) - Umowa o Pracę

Szukasz stabilnej pracy w dynamicznym zespole? Lubisz kontakt z ludźmi i masz dryg do obsługi klienta? Dołącz do nas i zostań Kelnerem/Kelnerką/Baristą w naszym bistro!

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę w godzinach dziennych i zmiennych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

  • Możliwość dodatkowych zarobków z napiwków

Twoje obowiązki:

  • Obsługa klientów w restauracji

  • Przyjmowanie zamówień i podawanie dań i napojów

  • Dbanie o czystość i porządek

  • Kasowanie rachunków

  • Utrzymywanie pozytywnego kontaktu z klientami

Wymagamy:

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii (mile widziane, ale nie niezbędne)

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

  • Komunikatywność, otwartość i pozytywne nastawienie do klienta

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną, a do tego lubisz pracę z ludźmi i masz dryg do gastronomii, to praca Kelnera/Kelnerki/Baristy w naszym bistro może być idealna dla Ciebie!

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świeradów-Zdrój
ID: 918117549