2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Rokietnica
Dodane 06 kwietnia 2024

Zatrudnię kasjerkę 21,75 zł/h netto na rękę Żabka Cerekwica

Lokalizacja

Rokietnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię kasjerkę do sklepu Żabka w Cerekwicy ul. Szamotulska 9.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów

  • obsługa kasy fiskalnej

  • wykładanie towaru

  • monitorowanie terminów przydatności

  • dbałość o czystość w sklepie

Wymagania:

  • uczciwość

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność

  • chęci do pracy

  • posiadanie książeczki Sanepid lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • wstępne przeszkolenie

  • pracę w miłej atmosferze

  • wynagrodzenie 21,75 zł netto (na rękę) za godzinę dla osób z doświadczeniem w handlu + premie

  • możliwość otrzymania umowy o pracę po przepracowaniu conajmniej 6 miesięcy

  • dla początkujących bez doświadczenia szkolenie do 1 miesiąca, podczas szkolenia 20 zł netto na rękę za godzinę

  • wynagrodzenie za niedziele niehandlowe oraz święta minimum 25 zł netto na rękę za godzinę wypłacane w ten sam dzień

  • praca dwuzmianowa 6.00-14.30 oraz 14.30-23.00

  • możliwość pracy jako dodatkowa 2-3 zmiany tygodniowo w szczególności weekendy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV formularzem na stronie OLX lub osobiście dostarczyć do sklepu Żabka w Cerekwicy ul. Szamotulska 9.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny podany na stronie OLX.

Lokalizacja

Rokietnica,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rokietnica
ID: 540683585