2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Nowa Huta
Dodane 24 maja 2024

Zatrudnię Kasjera sprzedawcę SHOT Market Kraków Nowa Huta

Wynagrodzenie

4 600 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię Pracownika na stanowisko Kasjer sprzedawca Kraków Nowa Huta SHOT MARKET!!!

  • Miejsce pracy:

    Kraków Nowa Huta, sklep znajduje się przy pętli tramwajowej obok przystanków MPK oraz BUS.

  • Bardzo dobry dojazd z Kocmyrzowa, Luborzycy, Proszowic, Całej Nowej Huty i obu Prądników.

  • CZAS PRACY:

    Od poniedziałku do niedzieli od 5:30 do 15:00 oraz od 15:00 do 23:00 Grafik zmian jest elastyczny dostosowany do możliwości pracownika i przygotowywany na końcu miesiąca poprzedzającego miesiąc pracy.

  • Wynagrodzenie:

    3600zł do 4000zł netto na rękę stawka godzinowa + PREMIA UTARGOWA, dodatkowo 100% płatne święta 38,00zł netto za 1 rbg

  • Wymagania:

    Znajomość kasy fiskalnej i terminala płatniczego, mile widziana obsługa Lottomatu.

  • Zakres obowiązków:

    Dbanie o porządek na sklepie, przyjmowanie towarów, obsługa klientów, wykładanie towaru, obsługa terminali płatniczych i lottomatu.

    W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAIL OLX.

    PROSIMY O WYSYŁANIE CV CELEM WERYFIKACJI I REKRUTACJI...

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 918210431