2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Krzyki
Dodane 30 maja 2024

Zatrudnię Inżyniera Budowy

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obowiązki:

  • Przygotowanie i organizacja budowy.
  • Opracowanie harmonogramów, kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej.
  • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych.
  • Zarządzanie pracą podległych brygad.
  • Przygotowywanie obmiarów, kalkulacji, kosztorysów.
  • Współpraca z Inspektorem, geodetą i Nadzorem.
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i odbiorach budowy.
  • Wsparcie administracyjno-techniczne pracy inżyniera budowy.
  • Sporządzanie ofert handlowych.
  • Nadzorowanie procesów wykonawstwa budowlanego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - kierunek Inżynieria Środowiska lub pokrewne.
  • Doświadczenie w branży budowlanej.
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność.
  • Znajomość programów MS OFFICE, EXEL, WORD, AUTOCAD.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do pracy w terenie na miejscu i w delegacji.
  • Umiejętność pracy w programach do kosztorysowania.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność.
  • Łatwość z nawiązywaniem kontaktów oraz swoboda w prowadzeniu rozmów.
  • Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 920304598