2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Śląskie
  6. Wsparcie techniczne - Gliwice
  7. Wsparcie techniczne - Szobiszowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Zatrudnię Informatyka

Lokalizacja

Gliwice, Szobiszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma AJ INVEST GROUP Sp. z o. o. zajmująca się usługami graficznymi, tworzeniem stron internetowych oraz serwisów aukcyjnych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

·       zarządzanie strukturą teleinformatyczną spółki

·       zarządzanie bazami SQL i systemami ERP

·       administracja aplikacjami IT, m.in.: bieżące wsparcie, analiza potrzeb, konfiguracja i przeprowadzanie aktualizacji systemów na potrzeby wewnętrzne

·       zabezpieczanie bezawaryjnej pracy systemów zarządzania przedsiębiorstwem

·       integracja systemów informatycznych

·       wykonywanie kopii zapasowych, zapewnienie bezpieczeństwa danych

·       pomoc i wsparcie użytkowników

·       nadzór i rozbudowa systemu monitoringu i RCP

·       wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

Wymagania:

·       wykształcenie informatyczne lub o kierunku pokrewnym

·       doświadczenie na podobnym stanowisku

·       umiejętność pracy pod presją czasu oraz ilości zgłoszeń

·       odpowiedzialność, sumienność, systematyczność

·       dyspozycyjność

·       zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

·       prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

·       pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku\

·       bardzo dobre warunki finansowe;

·       możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       przyjazną atmosferę w pracy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Szobiszowice
ID: 900762645