2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Sopot
  6. Budowa / remonty - Dolny Sopot
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnię glazurnika oraz fachowca do prac wykończeniowych

Wynagrodzenie

25 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sopot, Dolny Sopot

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Techart-design już od ponad 18 lat stara się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów poprzez profesjonalne wykonywanie powierzonego zadania z zakresu usług ogólnobudowlanych.

Ogromna pasja oraz zaangażowanie naszego zespołu, precyzja, wysokie walory estetyczne, a także terminowość realizowanych prac przyczyniła się do szybkiego rozwoju firmy oraz zdobycia  renomy na rynku trójmiejskim.  Ponadto wieloletnia współpraca z najlepszymi architektami w trójmieście oraz  systematyczne uczestniczenie w wybranych szkoleniach z zakresu branży budowlanej pozwala nam poznawać na bieżąco nowe technologie, które niejednokrotnie zaskoczyły naszych klientów

Firma Techart poszukuje do pracy fachowców jak również osoby zmotywowane i chcące pracować w branży wykańczania wnętrz w najwyższej jakości. Jeśli budowlanka wykończeniowa to jest to co lubisz jesteś kreatywny i czujesz się w tym dobrze, masz ambicję i chcesz przy tym dobrze zarobić, dołącz do naszej ekipy i realizuj z nami projekty najlepszych trójmiejskich architektów.

Oczekujemy od Ciebie:

Doświadczenie w branży

Dokładności i precyzji w wykonywanych pracach

Pozytywna energia i pomysłowość

Nie karany

Twoje zadania :

Wykonywanie prac zgodnie z projektem, lub wytycznymi przełożonego

Montaż sufitów podwieszanych i ścian K-G

Szpachlowanie, malowanie

Prace ogólnobudowlane

Mile widziane umiejętności glazurnicze

Oferujemy Tobie :

Cotygodniowe wynagrodzenie

Wspaniałą atmosferę w gronie profesjonalistów

Satysfakcję z wykonywanej pracy

Wykonywanie prac narzędziami najwyższej jakości

Poznawanie nowinek w branży i rozwój zawodowy oraz szkolenia

Osoby zmotywowane i chętne do pracy proszę o kontakt telefoniczny w godzinach od 9:00 do 18:00 ,  lub o przesłanie CV na podany adres mailowy.

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Dolny Sopot
ID: 909394438