2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Kujawsko-pomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Bydgoszcz
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnię fizjoterapeutę w Chlebnie

Wynagrodzenie

10 400 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Poszukujemy Fizjoterapeutów pracy z Pacjentami w Chlebnie

Praca stacjonarna.

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego - fizjoterapia - licencjat, magister lub technik,

  • aktywnego prawa do wykonywania zawodu fizjoterapeuty,

  • otwartości i empatii do pracy z Pacjentami.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik i godziny pracy

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub porozumienia na własnej działalności

Zadania:

  • realizacja cyklu terapeutycznego z Pacjentem

  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymogami

Proszę o przesyłanie CV przez formularz OLX lub mail p.wojtas(małpa)akant.biz

Prosimy o dopisek:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Akant w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 905698707