2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Warmińsko-mazurskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Pasłęk
Dodane 01 kwietnia 2024

Zatrudnię fizjoterapeutę

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pasłęk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Gabinet fizjoterapeutyczny FizjoActive w Morągu w Centrum Wspierania Rozwoju Motyl zatrudni fizjoterapeutę/ fizjoterapeutkę.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie terapii z dziećmi od 3 do 18 roku życia oraz z osobami dorosłymi

  • uzupełnianie dokumentacji związanej z terapią

Nasze wymagania:

  • ukończone studia wyższe na kierunku fizjoterapia ( lub student 5 roku fizjoterapii dla osoby zainteresowanej stażem)

  • punktualność, obowiązkowość, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • dobry kontakt z pacjentem

Oferujemy:

  • umowa zlecenie/ kontrakt; na pełen etat lub jako dodatkowa forma zatrudnienia

    Stawka ustalana indywidualnie na podstawie doświadczenia, kwalifikacji i ukończonych szkoleń.

    Oferta skierowana jest dla osób z doświadczeniem oraz dla osób od razu po studiach. Jeśli jesteś początkującym fizjoterapeutą i chciałbyś zdobyć doświadczenie istnieje możliwość zatrudnienia na staż a później na umowę o pracę na pełen etat.

  • dofinansowania 80% na szkolenia z zakresu fizjoterapii ortopedycznej i w pediatrii po okresie próbnym.

  • przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie i kontakt telefoniczny. :)

Lokalizacja

Pasłęk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Pasłęk
ID: 908815860