2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Zatrudnię event menagera z doświadczeniem do restauracji

Wynagrodzenie

8 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierownicza

Obecnie poszukujemy doświadczonego Event Managera, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w dalszym rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, koordynacja i zarządzanie wszelkimi aspektami wydarzeń organizowanych w restauracji (wesela, bankiety, konferencje, eventy firmowe, śniadania prasowe).

  • Kontakt z klientami, ustalanie ich potrzeb i oczekiwań oraz tworzenie spersonalizowanych ofert.

  • Nadzorowanie przebiegu wydarzeń, dbanie o ich najwyższą jakość i zadowolenie klientów.

  • Współpraca z dostawcami, podwykonawcami oraz zespołem restauracji w celu zapewnienia sprawnego przebiegu imprez.

  • Zarządzanie budżetem wydarzeń oraz optymalizacja kosztów.

  • Kreowanie nowych pomysłów na wydarzenia oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Event Managera, preferowane w branży gastronomicznej lub hotelarskiej.

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i negocjacyjne.

  • Wysoka kultura osobista i zdolność do nawiązywania pozytywnych relacji z klientami.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania wieloma projektami jednocześnie.

  • Kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu.

  • Znajomość rynku eventowego oraz aktualnych trendów.

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy zależny od wyników.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do charakteru wydarzeń.

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie profesjonalnego zespołu.

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 920261048