2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Luboszyce
Dodane 25 kwietnia 2024

zatrudnię elektryka/pomocnika elektryka, Opole i okolice

Lokalizacja

Luboszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W zawiązku z ciągłym rozwojem firma M-Instal zatrudni na stanowisko elektryk/ pomocnik elektryka (elektryk z minimum 2 letnim doświadczeniem).

Pracujemy na terenie Opola oraz okolic- do 30km.

Zakres obowiązków :

-montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych oraz mniejszych obiektach przemysłowych

-układanie oraz podłączanie kabli i przewodów zgodnie z otrzymanym projektem

-montaż urządzeń elektroenergetycznych NN

-wykonywanie prostych prac technicznych na nowych obiektach budowlanych

Wymagania :

-chęć do pracy

-dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

-podstawowe znajomości zagadnień w zakresie elektryki

-sumienność ,staranność oraz dbałość o estetykę pracy

Miłe widziane :

-doświadczenie w pracy jako elektryk

-umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz projektów

-prawo jazdy kat.B

-uprawnienia SEP

Oferujemy :

-umowę o prace lub zlecenie

-atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności

-atrakcyjny system premiowy

-praca przy ciekawych realizacjach

-zapewnimy szkolenia

-samochód służbowy oraz profesjonalne narzędzia.

-możliwość podnoszenia kwalifikacji

-miłą atmosferę w pracy

Zapraszam do kontaktu

tel. 79*******46

Lokalizacja

Luboszyce,

Opolskie

Opolskie, Luboszyce
ID: 914529668