2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Olsztyn
Rafał
Dodane 30 maja 2024

Zatrudnię Elektryka/ Montera /Automatyka/ Elektronika

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

PROBEN Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektryk / Monter /Automatyk/ Elektronik w Montażu Instalacji Niskoprądowych (PPOŻ)

Miejsce pracy: Cały obszar kraju

Zakres obowiązków:

·         Montaż, konserwacja i serwisowanie instalacji niskoprądowych, w tym systemów przeciwpożarowych (PPOŻ).

·         Diagnozowanie i naprawa usterek w instalacjach niskoprądowych.

·         Przeprowadzanie testów i kontroli jakości zainstalowanych systemów.

·         Współpraca z zespołem w celu realizacji projektów zgodnie z ustalonymi terminami i standardami.

·         Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku.

·         Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej(mile widziana)

·         Dyspozycyjność do częstych wyjazdów(praca na obszarze całej Polski)

·         Uprawnienia SEP do 1kV(mile widziane)

·         Prawo jazdy kat. B.

·         Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

·         Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie.

·         Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

·         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z przyjazną atmosferą.

·         Niezbędne narzędzia pracy i odzież ochronną.

Osoby zainteresowane prosimy o dołączenie CV przez platformę olx, a w razie pytań o kontakt telefoniczny znajdujący się w ogłoszeniu.

Prosimy o zawarcie w swoim CV poniższej klauzuli:

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 918648251