2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Praga-Południe
Dodane 08 maja 2024

Zatrudnię ekspedientkę do sklepu Groszek!

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Witam, poszukuję energicznej ekspedientki do sklepu spożywczego mieszczącego się na ulicy Olszynki Grochowskiej. Sklep czynny od poniedziałku do soboty od 6.00 do 20:00. Sklep mały, osiedlowy, nastawiony głównie na produkty świeże - owoce, warzywa, wędliny itp.

Po okresie próbnym 3msc umowa o pracę.

Obowiązki:

profesjonalna obsługa klienta i aktywne oferowanie produktów

dbanie o prawidłową ekspozycję towarów

przyjmowanie dostaw oraz wykładanie towaru

utrzymanie standardów czystości w sklepie

Oferujemy:

umowa zlecenie/ umowa o prace

stabilne zatrudnienie

pensja wypłacana tygodniowo bądź miesięcznie

premie

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV.

Zapraszamy również osoby z Ukrainy, wymagana jest jednak komunikatywna znajomość języka polskiego.

Zapraszam

Piotr

72*****08

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 808440388