2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Łódź
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Górna
Dodane 13 kwietnia 2024

Zatrudnię ekspedientkę

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Praca w Sklepie Warzywno-Spożywczym "Kajtuś"! Dołącz do naszego zespołu!

Czy jesteś osobą pełną energii, z szukającą stabilnego zatrudnienia i gotowością do obsługi klientów? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną okazję! Sklep Warzywno-Spożywczy "Kajtuś" poszukuje nowego członka zespołu - ekspedientki!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Pracujemy w przyjaznej atmosferze, gdzie liczy się współpraca i wsparcie.

  • Oferujemy pracę zmianową.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie

Obowiązki:

  • Obsługa klientów z uśmiechem i pozytywnym podejściem.

  • Układanie towaru na półkach i dbanie o estetyczny wygląd sklepu.

  • Monitorowanie stanu magazynu i zamawianie towarów.

  • Pomoc w przygotowywaniu produktów do sprzedaży.

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie i komunikatywność.

  • Chęć do nauki i zdobywania wiedzy o produktach spożywczych.

  • Umiejętność pracy zespołowej i radzenia sobie w dynamicznym środowisku.

  • Zaangażowanie

  • Brak nałogów tytoniowych.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i wspólnie tworzyć miejsce, gdzie jakość i świeżość są na pierwszym miejscu, czekamy na Twoje zgłoszenie! Dzwoń pod numer 50*******67!

Sklep znajduje się przy ulicy Kurczaki 7 w Łodzi

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 751179720