2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Reda
Dodane 21 maja 2024

Zatrudnię doświadczonego stolarza meblowego

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Obowiązki:

  • Produkcja elementów meblowych (np. drzwi, schody, meble na wymiar).
  • Praca przy produkcji mebli dla indywidualnych klientów oraz realizacja projektów.
  • Obsługa maszyn stolarskich i elektronarzędzi.
  • Wykonywanie mebli z drewna litego.
  • Montaż u klienta.
  • Praca w zespole.
  • Czytanie rysunku technicznego.
  • Docinanie elementów.
  • Skręcanie oraz zbijanie stelaży do łóżek.
  • Tapicerowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako stolarz.
  • Umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Doświadczenie przy produkcji drobnych mebli dziecięcych lub mebli z drewna litego.
  • Min. 5-letnie doświadczenie w branży mebli tapicerowanych (jeśli dotyczy).
  • Ambicja i chęć do rozwoju zawodowego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy za granicą (opcjonalnie).

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 919907851