2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Zatrudnię do sklepu Żabka 21-25zł/h na rękę, uczeń/student 28-33zł/h

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Zatrudnię do pracy w sklepie Żabka Śródmieście ul. Waryńskiego 3a przy metro Politechnika.

UWAGA: Zatrudnię wyłącznie kobiety.

Obecnie poszukujemy:

  • Osób chętnie z doświadczeniem lub bez doświadczenia do przyuczenia

  • Uczących się, gotowych do pracy 4/5 dni w tygodniu

  • Na weekendy

  • na pełny etat

Twój zakres obowiązków:

  • Praca zmianowa zgodnie z grafikiem, również weekendy

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardem sieci

  • Dokładanie towaru z zachowaniem kolejki FIFO

  • Odpiek pieczywa, przygotowanie produktów ze strefy Cafe

  • Dbanie o czystość sklepu(sprzątanie, mycie, zamiatanie)

  • Przyjmowanie, sprawdzanie, rozkładanie dostaw

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy

  • Zaangażowanie

  • Odpowiedzialność za swoje obowiązki i powierzone mienie

  • Dyspozycyjność do pracy zgodnie ze wspólnie ustalonym grafikiem

Oferujemy:

- wynagrodzenie na rękę 21-25zł/h, uczeń/student 28-33zł/h

-premie dla zespołu za wyniki za audyt i tajemniczego klienta

-praca w niedziele niehandlowe dodatkowo płatna +10zł

-praca w święta tylko dla chętnych, dodatkowo płatna

Prosimy o przesyłanie CV przez OLX lub kontakt tel. 5 1 6 9 4 3 9 2 4

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910556097