2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kujawsko-pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wieszczyce
Dodane 17 maja 2024

Zatrudnię do pracy w gospodarstwie rolnym, cały etat, praca od zaraz

Lokalizacja

Wieszczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe w Wieszczycach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, firma z 27-letnim doświadczeniem w branży rolniczej, w związku z planowanym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARSTWA ROLNEGO

Zadania:

  • obsługa maszyn rolniczych,

  • wykonywanie prac polowych,

  • dbanie o wizerunek firmy,

  • realizacja strategii przedsiębiorstwa zgodnie z zaleceniami przełożonych.

Oczekujemy:

  • podstawowej znajomości mechaniki rolniczej oraz obsługi maszyn rolniczych,

  • doświadczenia w pracy z opryskiwaczem i rozsiewaczem nawozów mile widziane,

  • umiejętności organizacji czasu pracy,

  • elastycznego podejścia do czasu pracy,

  • dyspozycyjności, sumienności, odpowiedzialności, komunikatywności oraz uczciwości.

Zapewniamy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • współpracę od zaraz,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • szkolenia uzupełniające wiedzę,

  • wsparcie od pozostałych pracowników,

  • motywacyjny system wynagradzania (stała pensja plus premia).

 Miejsce pracy: Przedsiębiorstwo Rolniczo-Handlowe w Wieszczycach Spółka z o.o., adres Wieszczyce 3, 89-506 Kęsowo

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: biuro(małpa)wieszczyce.pl lub bezpośrednio do siedziby firmy na adres: Wieszczyce 3, 89-506 Kęsowo

Szczegółowe informacje pod nr tel.: 88*******25

Lokalizacja

Wieszczyce,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wieszczyce
ID: 918925033