2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Lusówko
Dodane 07 kwietnia 2024

Zatrudnię do pracy przy sprzedaży lodów i gofrów w Lusówku

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lusówko

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię pozytywne, dyspozycyjne oraz energiczne i uczciwe osoby do pracy przy sprzedaży lodów, gofrów i naleśników w Lusowku (woj. Wielkopolskie) , na umowę zlecenie na sezon od kwietnia/maja do końca września/października - wszystko zależy od pogody :)

Za Twoje zaangażowanie, sumienność oraz pracowitość będzie przewidziany dodatkowy bonus uznaniowy. Potrafimy docenić chęci i działanie naszych pracowników.

Obowiązki:

- sprzedaż lodów, gofrów, itp.

-przygotowanie gofrów, naleśników, kawy, lemoniady

- obsługa kasy fiskalnej,

- dbanie o porządek i wizerunek firmy.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w gastronomii, lecz niekonieczne. Wszystkiego nauczymy ;)

Książeczka sanepidowska obowiązkowa!

Preferowane osoby do 26 roku życia i uczące się.

Lokalizacja

Lusówko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Lusówko
ID: 910154079