2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łódź
  6. E-commerce (handel internetowy) - Górna
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnię do obsługi wysyłek ze sklepu internetowego

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do obsługi wysyłek ze sklepu internetowego z odzieżą.

Podstawowe zadania:

  • kompletacja zamówienia

  • pakowanie

  • generowanie listu przewozowego ( system magazynowy, drukarka etykiet )

Wymagania:

  • obsługa komputera oraz programu magazynowego

  • mile widziana obsługa platformy baselinker

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 884083090