2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Pęcice Małe
Dodane 13 maja 2024

Zatrudnię do obsługi sklepu internetowego

Lokalizacja

Pęcice Małe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep internetowy poszukuje osoby, która wykonywać będzie pracę związana z obsługą transakcji. Przede wszystkim do obowiązków będzie należało obsługa zamówień, przygotowywanie paczek do wysyłki i przyjmowanie towaru. Przyjmiemy do pracy zarówno osoby z doświadczeniem jak i bez doświadczenia - wszystkiego nauczymy.

Ilość godzin 5. Praca od 8:00 do 13:00

Miejsce pracy: Pęcice Małe, ul Dzika (powiat Pruszkowski)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień (Baselinker)

  • Obsługa aukcji Allegro

  • pakowanie paczek z towarem

  • przygotowywanie dokumentów magazynowych oraz sprzedażowych

  • przyjmowanie dostaw

  • wykładanie towaru

Wymagania:

  • punktualność, samodzielność, komunikatywność, chęć do pracy

  • solidność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dyspozycyjność

  • obsługa komputera - Baselinker, allegro, itp

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 13:00 - weekendy wolne

  • kameralny, zgrany zespół

  • możliwość rozwoju i nauki

Prosimy o przesyłanie CV. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Pęcice Małe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pęcice Małe
ID: 836401686