2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Świętokrzyskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kielce
Dodane 04 kwietnia 2024

Zatrudnię Dietetyka

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Opis

Witam,

Zatrudnię do swojej firmy dietetyka z doświadczeniem. Prowadzę firmę gastronomiczną, gdzie duża część moich klientów to pacjenci. Potrzebuję osoby która będzie układać jadłospis dla pacjentów z różnymi dolegliwościami.

Zakres obowiązków: Diagnozowanie problemów pacjenta z odżywianiem, układanie jadłospisów dla pacjentów, prowadzenie dokumentacji wg. obowiązujących przepisów.

Wymagania: Dyplom ukończenia studiów z zakresu dietetyki, Minimum 2-3 lata doświadczenia na podanym stanowisku, wysoka kultura osobista, zaangażowanie i komunikatywność.

Oferujemy: Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt - w zależności od preferencji, atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności, premie za dobrze wykonywaną pracę, elastyczne godziny pracy.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 909582164