2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 28 maja 2024

Zatrudnię/Dam pracę/Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma ECOGIGANT zatrudni na stanowisko: Serwisant automatycznych toalet miejskich we Wrocławiu.

Zakres obowiązków:

Serwisowanie wolnostojących toalet miejskich usytuowanych w parkach, placach itp. polegających na codziennej jednorazowej wizycie w celu utrzymania porządku i czystości obiektu oraz uzupełnianie środków eksploatacyjnych ( papier, mydło, płyn dezynfekujący).

Liczba obiektów do 15 szt. ( szacowany czas na jeden obiekt ok. 10-15 min )

Praca wykonywana będzie w wymiarze 7 dni w tygodniu jeden raz dziennie w godzinach od 8:00 do 16:00.

Pracodawca zapewnia odpowiednie przeszkolenie do wykonywania obowiązków na stanowisku oraz wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

WYMAGANE PRAWO JAZDY KAT. B

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 688845259