2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Bogucice
Dodane 30 kwietnia 2024

Zatrudnię Brygadzistę Elektryka

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za optymalne realizacje zleceń montażowych we współpracy z kierownikiem budowy lub kierownikiem projektu;

  • kierowanie pracą grupy elektromonterów, codzienne przydzielanie zadań, kontrola obecności, kontrola świadczenia usług i analiza wydajności, monitorowanie jakości, udzielanie instrukcji, przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych;

  • odpowiedzialność za bezpieczną pracę podległego zespołu;

  • nadzór i udział w montażu, podłączaniu, pomiarach, rozruchu aparatów i urządzeń elektrycznych, zgodnie ze standardami technicznymi, dokumentacją projektową oraz przepisami BHP;

  • kontakt z Zamawiającym - udział w spotkaniach, akceptacja obmiaru prac, wyjaśnienia techniczne.

    Nasze wymagania

    • doświadczenie na stanowisku elektryka/elektromontera,

    • umiejętność czytania projektów elektrycznych,

    • uprawnienia SEP min. do 1 kV,

    • mile widziana umiejętność wykonywania pomiarów,

    • prawo jazdy kat. B,

    • gotowość do wyjazdów służbowych.

      To oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

      • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie uznaniowe

      • Niezbędne narzędzia pracy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 913873684