2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Wola
Dodane 06 maja 2024

Zatrudnię Baristę do kawiarni

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Praca w zgodzie z naszą kulturą i naszymi wartościami – szukamy pozytywnych, uczciwych i przyjaznych ludzi, którzy szanują innych i cenią różnorodność.
  • Tworzenie wyjątkowych momentów i relacji z naszymi Gośćmi
  • Pomaganie swojemu zespołowi w dynamicznym środowisku, przy przygotowywaniu napojów, jedzenia, czy innych czynności takich jak sprzątanie, zmywanie lub wynoszenie śmieci

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie, uczciwość i szacunek do innych
  • Gotowość do dłuższej współpracy w elastycznych godzinach - w systemie zmianowym (we wczesnych godzinach porannych, późnych godzinach wieczornych lub w weekendy i święta)
  • Gotowość do nauki i rozwoju swoich kompetencji

To oferujemy

  • Dogodną formę umowy ( umowa zlecenie, umowa o pracę)
  • różnorodny zespół, na który zawsze możesz liczyć
  • Jasne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie zawsze na czas
  • Możliwość łączenia pracy z pasją lub ze studiami dzięki elastycznym godzinom pracy
  • Certyfikowane szkolenie baristyczne z pełnym wsparciem przypisanego do Ciebie Baristy Trenera
  • Dostęp do technologii wspierającej Twoją pracę i Twój rozwój - e-learningowa platforma

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 775519968