2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Warszawa
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Mokotów
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnię asystentkę stomatologiczną

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska

                Prestiżowa Klinika Stomatologiczna poszukuje osoby na stanowisko:

Asystentka Stomatologiczna

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Jeśli szukasz pracy w renomowanej klinice działającej na rynku od 30 lat,

asystując najwyższej klasy lekarzom, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie

Zadania na stanowisku:

·       przygotowywanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza

·       kompletowanie zestawów podstawowych leków, wyrobów medycznych stosowanych do zabiegów stomatologicznych;

·       przygotowywanie pacjentów do zabiegów stomatologicznych;

·       współpraca z lekarzem w czasie wykonywania zabiegów

·       rozróżnianie grupy leków stosowanych w leczeniu chorób jamy ustnej;

·       rozróżnianie materiałów stomatologicznych stosowanych w lecznictwie stomatologicznym oraz znajomość sposobów i zasad ich przygotowywania i przechowywania;

·       przygotowywanie materiałów stomatologicznych do wypełnień i wycisków;

·       użytkowanie, przechowywanie i konserwowanie urządzeń i aparatów oraz instrumentów stomatologicznych;

·       przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki;

·       przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska;

·      prowadzenie w klinice  dokumentacji wykonanych zabiegów stomatologicznych oraz rozliczenia zużytych leków i wyrobów medycznych;

Profil kandydata:

  • wykształcenie kierunkowe,

  • min. 2 – letnie doświadczenie w zawodzie

  • umiejętność pracy na cztery ręce,

  • ukończenie kursów specjalistycznych i kwalifikacyjnych w zakresie stomatologii będzie dodatkowym atutem,

  • nastawienie na obsługę pacjenta,

  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,

  • umiejętność obsługi komputera i otwartość na naukę specjalistycznego programu prowadzenia Kliniki (zapisy pacjentów, dokumentacja medyczna, prowadzenie magazynu leków)

  • otwartość na zmiany i nastawienie na rozwój osobisty

  • znajomość zasad marketingu i poruszania się w mediach społecznościowych

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w ambitnym, doświadczonym zespole w prestiżowej Klinice Stomatologicznej

  • Możliwość rozwoju zawodowego, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji.

  • Atrakcyjny pakiet zatrudnienia .

Prosimy o składanie CV za pomocą portalu. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 749866135