2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Łódzkie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 12 kwietnia 2024

Zatrudnię asystentkę/higienistkę stomatologiczną

Wynagrodzenie

4 900 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Centrum Medyczno-Stomatologiczne Medentis w Tomaszowie Mazowieckim w związku z rozbudową o kolejny unit zatrudni asystentkę stomatologiczną

Obowiązki:)

  • asystowanie przy zabiegach

  • przygotowanie i sterylizacja narzędzi oraz gabinetów do pracy z Pacjentem

  • praca w systemie zmianowym od pon. do sob.

Wymagamy:)

  • chęci do pracy

  • doświadczenia na wskazanym stanowisku lub osoby w trakcie nauki w szkole dla asystentek stomatologicznych

  • umiejętności pracy samodzielnej jak również pracy w zespole

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • chęci do rozwoju zawodowego

  • dyspozycyjności

Oferujemy:)

  • po okresie próbnym umowę o pracę

  • stabilny i jasny system wynagrodzeń

  • pracę w nowoczesnej i dobrze wyposażonej klinice

  • pomoc doświadczonej kadry

  • możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji, również poprzez kursy i szkolenia

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 79*****66.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 683043895