2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łódź
  6. Pozostałe oferty pracy - Widzew
Dodane 21 maja 2024

Zatrudnię aplikanta radcowskiego

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Sęczkowski Synal Legal Group Kancelaria Radców Prawnych sp.p. z siedzibą w Łodzi osób na stanowisko aplikanta radcowskiego. Mile widziane osoby z I lub II roku aplikacji.

Zakres obowiązków:

-      sporządzanie projektów pism procesowych, opinii prawnych lub umów;

-      udzielanie porad prawnych oraz wyjaśnień w zakresie interpretacji i stosowania prawa;

-      wykonywanie innych czynności z zakresu pomocy prawnej;

-      obsługa administracyjna kancelarii.

Wymagania:

-      znajomość prawa cywilnego, handlowego oraz postępowania cywilnego;

-      umiejętności obsługi podstawowych programów biurowych;

-      dobra organizacja, dokładność oraz odpowiedzialność;

-      znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

-      pracę w młodym i przyjaznym zespole;

-      możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego;

-      elastyczne godziny pracy.

Wymiar czasu pracy oraz wynagrodzenie zostaną indywidualnie uzgodnione z kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach w celu realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że administratorem danych jest Sęczkowski Synal Legal Group Kancelaria Radców Prawnych sp.p. z siedzibą w Łodzi. Dane przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 894173561