2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Dąbrowa
Dodane 07 maja 2024

Zastępstwo 3-4 miesiące Pomoc Nauczycielki, Przedszkole Mój Mały Świat

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Kim jesteśmy:

Kameralne Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Mój Mały Świat" przy ul. Sierakowskiej w Łomiankach (dojazd m.in. autobusem 250 z metra Młociny). Pracujemy w duchu Pozytywnej Dyscypliny i NVC. Nasze Przedszkole i Żłobek mieszczą się w pięknej willi z dużym ogrodem i placem zabaw. Jesteśmy średniej wielkości, rodzinnym, mądrym, świetnym miejscem dla dzieci, rodziców i kadry :)

Opis stanowiska:

Zastępstwo na okres 3-4 miesięcy do wakacji włącznie. Możliwość ewentualnego przedłużenia pracy na stałe po tym okresie.

Wsparcie drugiej Nauczycielki grupy przedszkolaków w typowych zadaniach.

  • Empatyczne, cierpliwe wspieranie codziennego rozwoju podopiecznych.

  • Współorganizacja wydarzeń przedszkolnych.

  • Współpraca z rodzicami.

  • Przewodzenie dzieciom w budowaniu umiejętności życia w grupie, kształtowaniu postaw społecznych i usamodzielnianiu dzieci zgodnie z ich wiekiem i poziomem rozwoju.

  • Dobra zabawa!

Preferowane wymagania:

  • Preferowane doświadczenie w prowadzeniu grup przedszkolnych w placówkach edukacyjnych.

  • Ważna jest dla nas umiejętność tworzenia bliskich, uważnych relacji z dziećmi, energia, cierpliwość do dzieci, otwarta głowa pełna pomysłów oraz uśmiech na co dzień.

  • Szukamy osoby kulturalnej, komunikatywnej, empatycznej i opiekuńczej.

Oferujemy:

  • Pracę w stałej, 10-15 osobowej grupie ze stałą drugą Opiekunką / Wychowawcą.

  • Pracę w wymiarze 25-40h/tydzień (do ustalenia).

  • Możliwości rozwoju (udział w kursach/szkoleniach).

  • Bezpłatne wyżywienie we własnej kuchni ze świetnym cateringiem.

  • Wynagrodzenie zależne od wykształcenia, doświadczenia, kompetencji i finalnie określonej roli.

  • Wszystkie materiały edukacyjne dostępne na życzenie.

  • Wsparcie merytoryczne dyrektorki i psychologa placówki.

  • Młodą, zgraną i sympatyczną kadrę.

  • Bardzo przyjazną, bezstresową atmosferę pracy.

  • Przestrzeń na własną inicjatywę i pomysły.

Początek pracy od zaraz lub w ciągu kilku najbliższych tygodni.

W pierwszym kroku proszę o przesłanie CV ze zdjęciem.

Lokalizacja

Dąbrowa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Dąbrowa
ID: 913903214