2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Leszno
Dodane 25 maja 2024

Zastępca szefa kuchni w Antonińska Hotels

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Największy między Poznaniem a Wrocławiem pracodawca w branży HORECA zatrudni Zastępcę szefa kuchni do Antonińska Resort i Spa w Boszkowie-Letnisku. Jesteśmy resortem całorocznym i poszukujemy osoby gotowej związać się z nami na dłużej.

Zakres obowiązków:

• ścisła współpraca z szefem kuchni, dyrektorem generalnym gastronomii oraz z innymi działami firmy (kadry, księgowość, dział sprzedaży),

• zarządzanie zespołem pod nieobecność szefa kuchni,

• zapewnienie przestrzegania zasad BHP oraz HACCP,

• koordynowanie, kierowanie, planowanie i nadzorowanie wszelkich czynności związanych z organizacją pracy kuchni,

• kontrola produktywności działu kuchni, stanów magazynowych (w tym przeprowadzanie inwentaryzacji) oraz racjonalne gospodarowanie towarem,

• kontrola kosztów funkcjonowania działu,

• wykonywanie innych zadań zleconych przez szefa kuchni,

• odpowiedzialność za utrzymanie produkcji i serwisu na najwyższym poziomie.

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

• pakiet profesjonalnych szkoleń,

• wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania oraz doświadczenia i kompetencji,

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilną formę współpracy (z uwzględnieniem preferencji kandydata),

• pracę w zróżnicowanym wiekowo zespole,

• zniżki i bonusy pracownicze na usługi Antonińska Hotels

Nasze wymagania:

• minimum roczne doświadczenie na stanowisku zastępcy szefa kuchni,

• umiejętność zarządzania zespołem,

• komunikatywność i dar budowania dobrych relacji interpersonalnych,

• zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu,

• bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,

• praktyczna znajomość Ms Office z naciskiem na Excel.

Jeśli poważnie myślisz o najbliższych latach swojej pracy, chcesz rozwijać się i być częścią naszego zespołu zapraszamy Cię do aplikowania.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 920314818