2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Mikołajki
Dodane 13 czerwca 2024

Zastępca Szefa Kuchni - Hotel Mikołajki 5*

Lokalizacja

Mikołajki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Dobry Hotel polska firma działając w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy!

Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce: Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Zakopanem, Jastarni, Mikołajkach.

Współpracujemy z 3 markami międzynarodowymi – Marriott International, Hyatt Hotels Corporation, Wyndham Hotels&Resorts

Nasza grupa stale rośnie. Zatrudniamy około 1000 pracowników i pasjonatów hotelarstwa.

Sprawdź nas w strefie pracodawcy i nasze pozostałe oferty pracy w całej Polsce!

Hotel Mikołajki Leisure & SPA to pięciogwiazdkowy obiekt zlokalizowany w centrum malowniczo położonych Mikołajek, na środku jeziora Mikołajskiego, na Ptasiej Wyspie. 100 klimatyzowanych pokoi urządzonych w klasycznym stylu nawiązuje do urokliwego  miejsca. Od ścisłego centrum hotel oddalony jest zaledwie o 1 km.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zastępca Szefa Kuchni

Do Obiektu

Hotel Mikołajki Lesure&SPA

Miejsce pracy:

Mikołajki

Co możemy Ci zaoferować?

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • możliwość rozwoju zawodowego w Grupie Dobry Hotel

  • posiłki pracownicze

  • dofinansowanie do karty multisport

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • zniżki firmowe na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • wewnętrzne programy bonusowe „pracownik kwartału”

  • program poleceń „rekomenduj i zarabiaj”

  • możliwość skorzystania ze zniżek na studia w WSB Merito

  • premie jubileuszowe

Obowiązki:

  • Nadzorowanie oraz wspieranie codziennej pracy Kuchni

  • Asystowanie Szefowi Kuchni w organizacji pracy zespołu oraz planowaniu menu.

  • Wykonywanie różnorodnych zadań kulinarnych, włączając w to przygotowywanie dań, nadzorowanie procesu gotowania i wydawanie posiłków.

  • Przygotowywanie posiłków i menu zgodnie ze standardami Grupy Dobry Hotel

  • Zapewnienie przestrzegania standardów dotyczących jakości i świeżości potraw.

  • Koordynacja pracy zespołu kuchennego podczas nieobecności Szefa Kuchni.

  • Kontrola kosztów, zarządzanie zapasami oraz zamawianie produktów.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w kuchni oraz przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności i higieny.

  • Motywowanie i szkolenie członków zespołu kuchennego.

  • Współpraca z innymi działami restauracji w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania lokalu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza lub innej pokrewnej roli w branży gastronomicznej.

  • Znajomość różnych technik gotowania oraz umiejętność przygotowywania różnorodnych dań.

  • Umiejętność pracy w zespole i skutecznej komunikacji.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym wieczorami i weekendami.

  • Zdolność do podejmowania decyzji i działania w dynamicznym środowisku.

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami to niezwykłe miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mikołajki,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Mikołajki
ID: 907884585