2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Włochy
Dyrektor Gastronomii
Dodane 04 maja 2024

Zastępca szefa kuchni - Hotel Lord Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Twój zakres obowiązków

• Ścisła współpraca z Szefem Kuchni

• Zarządzanie zespołem

• Dbanie o odpowiednie zarządzanie produktami

• Dbanie o prawidłowe przechowywanie żywności

• Kontrolowanie stanów magazynowych, kontrolowanie jakości używanych produktów, ich świeżości oraz dat przydatności do spożycia.

• Obsługa nowoczesnych maszyn kuchennych

• Dbanie o czystość i dobrą organizację pracy

• Szkolenie personelu

• Kontrola jakości dań, nadzór nad produkcją

Nasze wymagania

• Doświadczenie w kuchni hotelowej i cateringowej.

• Umiejętność pracy na recepturach

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

• Praktyczna znajomość systemu HACCP i BHP

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

• Kreatywność – ulepszanie receptur jak i procedur

• Wysoka kultura osobista

• Bardzo dobry smak

To oferujemy

Stabilną pracę

Terminowość oraz stabilność wypłacania wynagrodzenia.

Niezbędne narzędzia pracy, odzież pracowniczą.

Stabilność zatrudnienia.

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji i marce na rynku.

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 914823163