2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Gdańsk
  7. Zarządzanie sprzedażą - Śródmieście
Dodane 16 maja 2024

Zastępca Managera Restauracji Piwna 47 w Centrum Gdańska

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Restauracja Piwna 47 to menu oparte na nowoczesnej kuchni międzynarodowej. Przytulny, ciepły, dopracowany w najdrobniejszym szczególe wystrój stanowi idealne otoczenie dla serwowanych przez naszych kucharzy specjałów . Wszystkie potrawy przyrządzamy od podstaw w oparciu o najlepsze naturalne produkty.

Charakterystycznym elementem naszej restauracji jest sezonowość, nasze menu zmienia się wraz z porami roku, bazując na najlepszych lokalnych produktach wyselekcjonowanych przez naszego szefa kuchni.

 Stanowisko:

ZASTĘPCA MANAGERA RESTAURACJI

(miejsce pracy: Gdańsku Piwna 47)

 Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Zdolności przywódcze, organizacyjne i umiejętność dobrego planowania

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność słuchania i chęć dzielenia się wiedzą z kolegami w pracy

  • Nastawienie na współpracę – łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość na ludzi

 Najważniejsze obowiązki:

  • Wsparcie Managera Restauracji

  • Planowanie, rozdzielanie zadań i kontrola wykonania codziennych zadań podległego personelu

  • Identyfikacja potrzeb gości hotelu i otwartość na ich realizację

  • Zapewnienie najwyższego poziomu usług świadczonych przez dział zgodnie ze standardami sieci Focus Hotels

  • Zamknięcie doby i rozliczanie zmian podległego personelu

  • Kontrola stanów magazynowych i zaopatrzenia Restauracji i Baru

  • Szkolenia podległego personelu

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespołu

  • Możliwość tworzenia wyjątkowego obiektu

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się spółce

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Zniżki na noclegi pracownicze oraz na usługi gastronomiczne we wszystkich hotelach sieci FOCUS HOTELS

  • Zniżki na zakupy w sklepach marki QUIOSQUE

Czekamy na Twoją aplikację!

Do aplikacji bezwzględnie należy dołączyć poniższą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez FOCUS HOTELS S. A. z siedzibą w Bydgoszczy przy Placu Kościeleckich 3 (dalej „FOCUS HOTELS”), dla celów związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacyjnym w FOCUS HOTELS.”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 918634223